Free price checker, updated daily
cajun seasoning price tracker
The best value on cajun seasoning in Greater Vancouver right now is $15.49 for 675 g at Real Canadian Superstore, the lowest per unit of the 9 grocery stores we price every day. That works out to $2.29/100g against $6.78/100g at Urban Fare, the worst value of the 9.
Prices at 9 Greater Vancouver stores last confirmed . We re-check every day.
This week, by store
| Store | Price | Size | Per unit | |
|---|---|---|---|---|
| $15.49 checked September 24 | 675 g | $2.29/100g | View ↗ | |
| $2.59 | 100 g | $2.59/100g | View ↗ | |
| $2.79 | 106 g | $2.63/100g | View ↗ | |
| $3.19 | 106 g | $3.01/100g | View ↗ | |
| $4.49 | 125 g | $3.59/100g | View ↗ | |
| $5.99$9.49SALE | 140 g | $4.28/100g | View ↗ | |
| $6.99$8.99SALE | 120 g | $5.82/100g | View ↗ | |
| $6.99$8.99SALE | 120 g | $5.82/100g | View ↗ | |
| $9.49 | 140 g | $6.78/100g | View ↗ |
Prices are estimates. We price against one representative store per chain in each region, so your local store may differ. Confirm in store. Chains without a full catalog show this week's sale price from the store's own listings where we have one.
Price history
Tracking 35 matching products at Greater Vancouver stores. Showing the 10 with the most price movement.
25 more matching products feed the per-store table above; every one is checked daily.
Common questions
How much does cajun seasoning cost in Vancouver?
Where is cajun seasoning cheapest right now?
Is cajun seasoning on sale anywhere right now?
How often are these cajun seasoning prices updated?
Stop hunting deals one store at a time
Satiafy plans your week of dinners around what's actually on sale at your stores, prices every meal at the shelf, and loads the list into your store's own cart in one click. Planning is free.
Plan my week around the sales